وبلاگ

لیست مقاله های تخریب و خاکبرداری دلال باشی

تخصصی ترین مقاله های مربوط به خاکبرداری ، تخریب و گودبرداری را از این قسمت دنبال کنید . لیست مقاله های به روز میشود.


فرآیند خاکبرداری در اصفهان

فرآیند خاکبرداری به چه صورت است؟

روند خاکبرداری باید با استفاده از مهندسین مجرب و همچنین ماشین آلات دقیق انجام شود . اما این فرآیند به چه شکل است؟

چندنوع از رو ش های خاک برداری که می تواند به شما درمراحل اولیه ساخت وساز کمک کند

روش های مناسب خاك برداري مورد استفاده در ساخت وساز

رعایت اصول ساخت وساز اولیه کلید اصلی ایمنی سازه شما می باشد.امروزه یکی از مهمترین نکات برای شروع ساخت و ساز مناسب ،خاک برداری و گودبرداری استاندارد و دقیق است که بر اساس نوع خاک منطقه مورد نظر و اهدف شما متفاوت می باشد.

روش های مناسب  گودبرداری  برای ساخت و ساز های عمیق

روش ها ي گود برداري براي فونداسيون ساخت و ساز ها ي عميق

روش های رایج گود برداری در ساخت و ساز های گسترده و عمیق

طبقه بندی انواع خاک در خاک برداری

طبقه بندی خاک در خاکبرداری بر اساس مقیاس و هزینه

در مراحل اولیه خاک برداری نوع خاک بر اساس مواد موجود در آن مانند شن ، سنگ ریزه ، تخت سنگ و غیره طبقه بندی می شود و بر طبق آن خاکبرداری انجام می شود. در این مقاله ما چند نوع از این طبقه بندی ها را عنوان می کنیم ، تا شما اطلاعات کافی را در این زمینه بدست آورید .

ماشین آلات و تجهیزات مورد نیاز در خاک برداری

انواع ابزار و ماشين آلات خاك برداري در ساخت و ساز

انواع مختلفي از ابزار و ماشين آلات خاك برداري مورد استفاده در ساخت و ساز وجود دارد .خاك برداري از نظر ساختاري ضروري است و بايد با استفاده از ابزار دستي يا ماشين آلات براساس مساحت زمين و عمق خاك برداري انجام شود.با فرايند خاك برداري زمين از ريشه هاي درخت –زباله ها – ناخالصي هاي آلي و غيره پاك مي شود كه وجود اين موارد به بنيان يك ساختمان آسيب مي رساند .

نکات مفید در ساخت وساز و خاک برداری منازل

5 نکته جدید در مورد خاک برداری منازل

از ساخت خانه جدید خود هیجان زده هستید؟ ساختار خانه خود را هنوز درست نکرده ايد ! برای اطمینان از ماندگاری خانه جدید فونداسیون باید در اولویت قرار گیرد . قبل از ایجاد پایه خانه جدید باید زمین – خاک – سنگ و مواد اضافي ديگر در خاك را برای ساختن فونداسیون خانه حذف کنید . در هنگام ساخت خانه خود از هزینه ها ی اضافی و غیر ضروری خودداری کنید! خواندن این متن را ادامه دهید تا در مورد خاک برداری خانه جدید اطلاعات بیشتری کسب کنید

فونداسیون های مناسب برای ساخت و ساز منازل مسکونی

3 نوع از رایج ترین فونداسیون ها در ساخت خانه های مسکونی

بنابه تعريف ، بنياد خانه بخش اصلي سازه است كه معمولا در زير زمين ساخته شده است . بعد از مراحل خاك برداري و گود برداي مهندسين ساختمان به سراغ انتخاب نوع فونداسيون بر اساس خواسته مالك خانه مي رسند. ساخت خانه بايد سه كار را به درستي انجام دهد : .از ساخت فوقاني پشتيباني كند .آبهاي زير زميني را بيرون بكشد . مانعي در برابر بخار آب و خاك باشد

تخریب ساختمان چیست و چگونه انجام می شود

بهترین روندهای تخریب ساختمان چیست؟

تخريب احتمالا يكي از جالب ترين بخش هاي ساخت و ساز است كه قبل از خاكبرداري يك منطقه انجام مي شود ، با ساختن سازه هاي بيشتر ، به جايي مي رسيم كه بايد بخواهيم بناهاي قديمي را ويران كنيم ، به دلايل ايمني يا ايجاد مكان امن تر براي ساختمان هاي جديدتر مي باشد . تخريب ، فرايند از بين بردن يك ساختمان با روش هاي از پيش برنامه ريزي شده يا كنترل شده است .با اين حال براي تخريب كردن يك ساختمان نياز به داشتن متخصصان بسيار مجرب و كار آزموده هستند كه با آوار ، شرايط جوي ، مواد ، جرم و فيزيك كار مي كنند

انواع بیل مکانیکی و کاربرد های آن در پروژه های خاکبرداری

انواع مختلف بیل مکانیکی و کاربرد آنها در خاکبرداری

هنگامی که شما در پروژه های خاکبرداری نیاز به جابه جایی مقادیر سنگین خاک دارید ، داشتن یک بیل مکانیکی ضروری است که در محل کار شما باشد .بیل مکانیکی یکی از وسایل نقلیه محبوب در خاک برداری و گود برداری است که دارای سطل ، بازو ، کابین دوار و مسیر های متحرک است . این اجزا قدرت و حرکات برتری را برای حفر و جابه جایی خاک فراهم می کنند و این تجهیزات سنگین قادر به عملکردهای مختلفی هستند . از حفر سنگ و شکستن و سوراخ کردن سنگ ها سخت تا جابه جایی خاک و مواد موجود در خاک در خاکبرداری ها است .

چگونه یک تیم حرفه ای خاک برداری را پیدا کنیم

روش های تشخیص حرفه ای ترین پیمانکاران خاکبرداری چیست؟

آیا در سایتی که شما می خواهید ساخت و ساز انجام دهید زمین مورد نظر شما مشکلی ندارد ؟دارای ناهمواری و یا پوشش گیاهی است؟قبل از تصمیم گیری اگر امو را دست خود بگیرید و با استخدام نکردن یک گروه حرفه ای خاک برداری در مورد آنچه که می خواهید صرفه جویی کنید فکر کنید .آیا پول صرفه جویی شده ارزش کار کردن غیر استاندارد را در این زمینه دارد .آیا برای تصمیم گیری به زمان بیشتری نیاز دارید؟

اهمیت خاکبرداری در ساخت و ساز منازل مسکونی

اهمیت گودبرداری در فرایند ساخت و سازهای مسکونی

اگر پی ریزی بنای ساختمان بد باشد، دیگر فوق‌العاده بودن بنای جدید ساخته‌شده اهمیتی نخواهد داشت. گودبرداری شاید مهم‌ترین بخش فرایند ساخت یک بنا است . با انتخاب حرفه ای ترین پیمانکاران خاکبرداری این مرحله را با رعایت تمام استانداردها باید انجام داد. هر محل ساخت بنا دارای ویژگی‌های منحصربه‌فرد است و این محل باید برای پی ریزی ساختمان آماده سازی شود. نوع خاک و طبقه بندی آن توسط تیم حرفه ای باید انجام شود. بدون گودبرداری مناسب، پی خانه جدید شاید دارای همه الزام‌های مورد نظر ما نباشد. در اینجا برخی از موارد مهم که در خلال گودبرداری برای ساخت بنا باید به دقت مورد توجه قرار گیرد شرح داده می‌شود.

مقایسه تخریب جزئی استخر در مقابل تخریب کامل

تخریب جزئی استخر در مقایسه با تخریب کامل

داشتن استخر شخصی می‌تواند سرگرمی، آرامش‌، ورزش پرنتیجه و اوقات خوبی را فراهم کند. اما گاهی اوقات شرایط و نیازها تغییر می‌کند و یک استخر درون زمین ممکن است غیرضروری یا حتی نامطلوب شود. وقتی زمان آن فرا رسید، بهتر است با تیم متخصص تخریب استخر خاکبرداری دلال باشی تماس بگیرید تا این کار با امنیت و به شکل صحیح و با استفاده از جدید ترین ابزار و ماشین آلات خاکبرداری انجام شود.

مراحل خاکبرداری و آماده سازی محل برای ساخت خانه های جدید

مراحل خاکبرداری و فرایند آماده سازی سایت برای ساخت خانه جدید

پیش از این که یک خانه سفارشی را بتوان ساخت، خاکبرداری و آماده سازی مکان باید انجام شود. این بخش از فرایند ساخت و ساز قبل از کامل شدن خانه تان و تبدیل شدن به ساختمان به وقوع می پیوندد. در این جا مواردی را که درباره خاکبرداری و فرایند آماده سازی محل برای ساخت خانه جدید را که باید بدانید ارائه شده است.

نکات مهم خاکبرداری در بازسازی منازل مسکونی و تجاری

نکات خاکبرداری برای بازسازی تجاری و مسکونی

اگر در حال ساخت یک خانه مسکونی جدید هستید و یا در حال ساخت و ساز تجاری می‌باشید، باید محل را برای خاکبرداری برش دهید. قبل از پی‌ریزی به منظور حصول اطمینان از ساخته شدن سازه در بالاترین ظرفیت خود، عملیات خاکی حجمی از جمله روند خاکبرداری، بسیار مهم است. خساست در روند کار ممکن است بنای جدیدی را برای شما به جا بگذارد که در معرض ریسک‌های پرهزینه، تأخیرات پروژه و ساختمان‌های ناپایدار است.

روند تخریب ساختمان ها چگونه انجام می شود ؟

روند تخریب سازه ها چه مراحلی دارد ؟

نیاز به تخریب یا بازسازی ساختمان به دلایل مختلفی رخ می دهد. ضروری است که روند تخریب رعایت شود. هر ساختمانی دارای طول عمر است که به عنوان عمر طراحی آن شناخته می شود. معمار، بنایی را طراحی می کند که طول عمر آن احتمالاً 80 تا 100 سال باشد. وقتی به پایان عمر خود رسید، ممکن است برای سکونت یا برای ساختمان های مجاور اطراف آن خطرناک باشد. دلایل دیگر این است که سازه های جدید جای ساختارهای قدیمی را می گیرند. سازه، پایداری خود را از دست داده است یا ممکن است آسیب ساختاری داشته باشد

مراحل تخریب ساختمان ، بتن ،استخر و انباری کدام هستند ؟

مراحل تخریب ساختمان ،بتن ،استخر و انباری کدامند؟

تخریب خانه تخریب انبار تخریب داخلی حذف خانه سیار برداشت استخر حذف بتن برداشت مخزن روغن و دفع آوارهای حاصل از تخریب صحبت می‌کنیم. تخریب خانه چگونه می‌توانیم تخریب خانه را شروع کنیم؟ در اولین قدم برای تخریب، باید خانه را بررسی کنید. سپس باید مجوزهای لازم را جمع‌آوری کنید.

بهترین روش برای پر کردن کانال ها بعد از مرحله خاکبرداری و گودبرداری

بهترین روش برای پر کردن کانال های خاکبرداری یا گوبرداری شده

پرکردن کانال های خاکبرداری به صورت محکم و پایدار است. پرکردن فرایند برگرداندن خاک به کانال یا پی است بعد از اینکه خاکبرداریو کارهای مرتبط کامل انجام شد. فرایند پرکردن شروع می شود که مستلزم مهارت و تجهیزات سنگین و نیز آگاهی از مشخصات، ملزومات قرارداد و شرایط خاک است. هر ناحیه‌ای از خاک ویژگی‌های یکتایی دارد که فن‌های بنایی متفاوتی لازم دارد تا عملکرد بهینه تضمین شود

نکات مهم برای انتخاب زمین مناسب ساخت و ساز

نکات مهم برای خرید زمین مناسب ساخت و ساز کدامند؟

هنگامی که قصد ساخت و ساز دارید، خانه رویایی شما در حد طرح و نقشه است. قطعه زمینی که در آن ساخت و ساز می‌کنید به اندازه ساختار و نقشه خانه اهمیت دارد. در واقع قطعه زمینی که انتخاب می‌شود نقش عمده‌ای در تعیین کیفیت بنا دارد. نخست باید به پاسخ این پرسش‌ها فکر کرد: آیا در یک منطقه مسکونی ساختمان خواهید ساخت یا این منطقه، جدید تفکیک شده است؟ چه خانه‌ای از لحاظ سبک و متراژ مورد نظرتان است؟ آیا حاضرید که طرح و نقشه خود را جهت تناسب با قطعه زمین انتخاب شده، تغییر بدهید؟آیا قصد دارید یک ساختمان قدیمی را خریداری کنید و روند تخریب را انجام دهید ؟ تغییر نقشه برای برخی افراد در صورت مناسب بودن موقعیت زمین، آسان است اما برخی دیگر حاضر به تغییر نقشه خانه آرمانی خود نیستند و به دنبال زمین مناسب برای اجرای طرح‌شان می‌گردند

مراحل خاکبرداری زمین های تجاری چگونه انجام می شود؟

مراحل خاکبرداری زمین های تجاری

روی یک قسمت خالی از زمین قدم بزنید. محکم به نظر میرسد. و این احتمالا به خاطر وزن انسان است. قضیه برای تجهیزات سنگین و قطعا یک ساختمان فرق میکند. زمین مورد نظر برای خاکبرداری در محل های تجاری توسط مهندسین از لحاظ استحکام و ساخت و حتی ساختمان های هم جوار بررسی می شود تا با تایید آنها و گرفتن مجوز ساخت کار شروع شود . وزن یک ساختمان تاثیر متفاوتی نسبت به وزن شما روی زمینی که زیر آن هست دارد، وخاکبرداری دقیقا در مورد همین است. خاکبرداری، زمین را برای آن‌ چیزی که قرار است روی آن ساخته شود آماده میکند، که از چیزی که مردم ممکن است تصور کنند خیلی جزئی تر و دقیق تر است.

آدرس دفتر : اصفهان - خیابان آمادگاه
انتهای خیابان آمادگاه -نرسیده به چهاراه فلسطین